Qabul komissiya
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialining 2023/2024 oʻquv yili uchun
QABUL KOMISSIYASI TARKIBI
№ |
Ф.И.Ш. |
Лавоми |
1. |
Karshiyev Zaynidin Abduvaliyevich |
Filial direktori, Qabul komissiyasi raisi |
2. |
Yakubjanova Dilfuza Kodirovna |
Oʻquv ishlari boʻyicha direktor oʻrinbosari, Qabul komissiyasi raisi oʻrinbosari |
3. |
Mirzaqulov Xotam Baxtiyor oʻgʻli |
Telekommunikatsiya injiniringi kafedrasi mudiri, Qabul komissiyasi kotibi |
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialida tashkil etiladigan 2023-2024 oʻquv yili uchun kunduzgi, sirtqi, masofaviy va talabalar oʻqishini koʻchirish, qayta tiklash boʻyicha qabulga jalb etiladigan xodimlar tarkibi
№ |
Ф.И.Ш. |
Лавозими |
Бириктрилган таълим йўналиши |
1. |
Xusanov Kamoliddin |
“Kompyuter tizimlari” kafedrasi assistenti |
60610500-Kompyuter injiniringi |
2. |
Bobomurodov Kamoliddin |
“Axborot texnologiyalari” kafedrasi assistenti |
60610500- Kompyuter injiniringi (АТ-servis) |
3. |
Mamayev Elyor |
“Dasturiy injiniringi” kafedrasi assistenti |
60610600-Dasturiy injiniring |
4. |
Kilichov Jasur |
“Telekommukitsiya injiniringi” kafedrasi katta oʻqituvchisi |
60611000-Telekommunikatsiya texnologiyalari 60611400-Pochta aloqa texnologiyalari |
5. |
Shodmonov Davron |
“Axborot-ta’lim texnologiyalari” kafedrasi katta oʻqituvchisi |
60611300-АКТ sohasida kasb ta’limi 60310500- Raqamli iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar boʻyicha) |
6. |
Sharipova Umida |
Axborot xavfsizligi Kafedrasi oʻqituvchisi |
60610300-Ахборот хавфсизлиги |
7. |
Isroilov Shuxrat |
ilmiy boʻlim boshligʻi |
Talabalar oʻqishini koʻchirish, qayta tiklash boʻyicha |
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialida tashkil etiladigan 2023-2024 oʻquv yili uchun kunduzgi, sirtqi, masofaviy bakalavr ta’lim yoʻnalishlari hamda magistratura mutaxassisliklari qabuliga jalb etiladigan xodimlar tarkibi
№ |
Ф.И.Ш. |
Лавозими |
Бириктрилган таълим йўналиши |
1. |
Qudratov Rustam |
“Kompyuter injiniringi” fakulteti dekan oʻrinbosari |
60610500- Kompyuter injiniringi |
2. |
Mamanazarov Bahrom |
“Telekommunikatsiya texnologiyalari va kasb ta’limi” fakulteti dekan oʻrinbosari |
60611000- Telekommunikatsiya texnologiyalari 60611300- АКТ sohasida kasb ta’limi 60320400- kutubxona-axborot faoliyati(faoliyat turlari boʻyicha) |
3. |
Isroilov Shuxrat |
Ilmiy boʻlim boshligʻi |
Magistratura mutaxassisliklari |
4. |
Jiyanov Oybek |
Sirtqi boʻlim boshliq oʻrinbosari |
Sirtqi boʻlim |
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialida tashkil etiladigan Call center va mas’ul operator
faoliyatiga jalb etiladigan xodimlar tarkibi
№ |
Ф.И.Ш. |
Лавозими |
1. |
Saidov Muxriddin |
Mas’ul operator |
2. |
Abduvoitov Akmal |
“Axborot texnologiyalari” kafedrasi assistenti |
3. |
Yuldashev Aziz |
“Ахборот-таълим технологиялари” кафедраси катта ўқитувчиси |
4. |
Qudratov Rustam |
“Kompyuter injiniringi” fakulteti dekan oʻrinbosari |
5. |
Axrorov Muhammad |
“Kompyuter tizimlari” kafedrasi assistenti |
6. |
Urinov Jamshid |
“Telekommukitsiya injiniringi” kafedrasi assistenti |
7. |
Mamayev Elyor |
“Dasturiy injiniringi” kafedrasi assistenti |
8. |
Nasriddinova Parvina |
“Axborot xavfsizligi” Kafedrasi assistenti |
9. |
Kurbanov Akbar |
Marketing va talabalar amaliyoti boʻlimi boshligʻi |
10. |
Abdukarimova Xurshida |
Akademik litsey va texnikumlarga metodik yordam berish sektori bosh mutaxassisi |