Kengaytirilgan yig‘ilish: 2026-yil rejalari muhokama qilindi
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali direktori Zaynidin Karshiyev boshchiligida filial faoliyatini yanada rivojlantirish masalalariga bag‘ishlangan tanqidiy-tahliliy yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
TATU Samarqand filialida - YANGI YIL TADBIRI!
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialida "Yangi yil bayram tadbiri” boʻlib oʻtdi.
🤝 Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialida "Yangi yil bayram tadbiri” boʻlib oʻtdi. 🎄 Tadbir davomida filial xodimlarining erishgan yutuqlarini hamda fidokorona mehnatlarini inobatga olgan holda tur
TATU Samarqand filialida 9-dekabr korrupsiyaga qarshi kurashish kuni munosabati bilan bir qator tadbirlar o'tkazildi
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali professor-oʻqituvchilari hamda xodimlariga “Korrupsiyaga qarshi kurashish - dolzarb masala” mavzusida tadbir o'tkazildi.
📌Qabul yakunlandi. Bugun to‘lov qilishning so‘ngi kuni.
2025/2026-o‘quv yili uchun oliy ta’lim muassasalarining bakalavriatiga abituriyentlarni onlayn ro‘yxatga olish yakunlandi.
TalabaEkspo_2025
“TalabaExpo – 2025” kasb koʻrgazmasining ikkinchi kuni ajoyib va yodda qolarli oʻtdi!