Filialimiz o'qituvchilari xalqaro kongressda ishtirok etmoqda❗️
Filialimiz o'qituvchilari xalqaro kongressda ishtirok etmoqda
TATU Samarqand filialining "Telekommunikatsiya texnologiyalari va kasbiy taʼlim" fakulteti 408-guruh talabasi Alisher Saparov Qozog‘istonning Shimkent shahrida o‘tkazilgan "Shimkent xalqaro marafon"da
Malayziyalik professor-oʻqituvchi talabalarga mashgʻulot oʻtmoqda.
Professor Ahmad Nazriy joriy yilning 11-sentabridan 23-sentabriga qadar Muhammad al-Xorazmiy TATU Samarqand filiali “Telekommunikatsiya injiniring “ kafedirasida,hamkorlik shartnomalari asosida talabalarga o‘zi faoliyat ko‘rsatayotgan fakultet haqida
"Ko'pkurash xarbiy musobaqasi"
TATU Samarqand filialiga qarashli Jizzax axborot texnologiyalari texnikumi "Ko'pkurash" harbiy-vatanparvarlik sport musobaqasida
Koreyada magistratura yoki PhDda o'qish istagida bo'lganlar uchun e’lon:
2023 yil 04-iyul kuni soat 14.00 da Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universitetida Koreyalik professorlar tomonidan ushbu dasturlar bo’yicha qabulning suhbati bo'lib o'tadi!!! Talabi: IELTS 5.5 va undan yuqori yoki TOPIC 2 va