Yakuniy imtihonlarni shaffof o‘tkazilishini ta’minlash bo‘yicha ishchi guruh tuzilgan.
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali kunduzgi taʼlim shaklida tahsil oluvchi talabalar uchun yakuniy imtihonlar bo‘lib o‘tmoqda.
Yana bir muvoffaqiyatli PhD himoyasi!
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali akademik litseyi tarix fani oʼqituvchisi Oybek Shaymanovich Yarmatov
✅#Talabalar_turar_joyi 📛#Xavfsizlik
Joriy yilning 23-yanvar kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Samarqand filiali Yoshlar masalalari va maʼnaviy-maʼrifiy ishlar bo‘yicha direktorning birinchi o‘rinbosari F.Usmonov
Ta’limdagi korrupsiya — eng oliy jinoyat
Mamlakatimiz ta’lim tizimini tubdan takomillashtirish, uning sifati hamda samaradorligini oshirish, ta’lim muassasalarining moddiy-texnika bazasini mustahkamlash borasida keng ko‘lamli ishlar olib borilmoqda.
Filialda yil yakunlari muhokamasi
Joriy yiling 9-yanvar kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialida 2022 yil yakunlari hamda 2023 yil vazifalari to‘g‘risida kengaytirilgan yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
🎄YANGI YIL TABRIGI
Hurmatli ustozlar, aziz talabalar va qadrli filialimiz jamoasi! Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali ma’muriyati Sizlarni Yangi yil bilan chin qalbdan samimiy tabriklaydi.