Vusuk universiteti bilan hamkorlik memorandumi imzolandi
Vusuk universiteti bilan hamkorlik memorandumi imzolandi .2021-yilning 17-dekabrida Samarqandga tashrif buyurgan oreya respublikasining Vusuk universiteti (Woosuk University) xodimlari Do-Gyun Kim (Global munosabatlar markazi direktor o‘rinbosari),
“O‘zbekiston uchun 100 g‘oya” loyihasi
“O‘zbekiston uchun 100 g‘oya” bu – Yoshlar ishlari agentligi, Innovatsion rivojlanish vazirligi hamda IT-Park tomonidan tashkil etilgan loyiha.
TATU Samarqand filialiga Portugaliyaning Portu Universiteti (University of Porto) prorektori Joana Carvalho tashrif buyurdi Jori
Joriy 2021 yilning 7 oktabr kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialiga Portugaliyaning eng nufuzli universitetlaridan biri boʻlgan Portu Universiteti (University of Porto) prorektori Joana Carvalho
Dissertatsiya himoyasi bilan tabriklaymiz!
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filiali Tabiiy fanlar kafedrasi dotsenti Yaxshiboyev Maxmadiyor Umirovich
Yakubjonova Dilfuza Kodirovna 7-Samarqand okrug saylov komissiyasi kotibi.
1975 yilda tug‘ilgan. Ma’lumoti – oliy. Toshkent davlat universitetini tamomlagan. Mutaxassisligi – pedagog-matematik.
TATU Samarqand filialiga Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vaziri tashrif buyurdi
Joriy 2021 yilning 23 sentabr kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Samarqand filialiga O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vaziri Sadikov Shuxrat Muxamadjanovic